Rzeczoznawca samochodowy Frankfurt

Rzeczoznawca samochodowy Frankfurt 

Mainz Darmstadt Bad Homburg Langenselbold Seligenstadt A5 A3 A45 

 

Wyceny szkod po wypadku samochodowym. Rzeczoznawca samochodowy Frankfurt Mainz Darmstadt Bad Homburg Langenselbold Seligenstadt A5 A3 A45 am Main będąc niemieckim ekspertem do spraw techniki samochodowej świadczy niezależne usługi techniczne związane między innymi z wyceną wartości pojazdów samochodowych i opiniowaniem szkód komunikacyjnych powstałych w Niemczech.

– Wycena szkód po kolizji i wypadku samochodowym
– Kosztorys naprawy po kolizji drogowej lub stłuczce
– Wyceny wartosci pojazdow np. dla urzedow celnych i innach
– wyceny wartosci pojazdu
– ekspertyzy w ruchu drogowym
– likwidacja szkod miedzynarodowych
– porady techniczno-prawnne
– pomoc po wypadku i likwidacja szkod
ZAPYTAJ EKSPERTA – PORADA TELEFONICZNA GRATIS !

Jako niemieckojęzyczny rzeczoznawca motoryzacyjny, autoekspert z Frankfurtu ,Mainz Darmstadt Bad Homburg Langenselbold Seligenstadt A5 A3 A45 sporządza wszelkie opinie, oceny i ekspertyzy techniczne wyłącznie w języku niemieckim. Z usług niemieckiego rzeczoznawcy techniki samochodowej we Frankfurcie (am Main) Frankfurt Mainz Darmstadt Bad Homburg Langenselbold Seligenstadt A5 A3 A45

Korzystać mogą jednak również polscy kierowcy, którym przytrafił się niezawioniony wypadek drogowy na terenie Niemiec.

Rzeczoznawca motoryzacyjny Frankfurt am Main jest również partnerem polskiej sieci rzeczoznawców samochodowych Stowarzyszenia MOTOEXPERT, której członkowie specjalizują się w wycenie szkód drogowych i kosztorysowaniu napraw pojazdów powypadkowych.

Dzięki współpracy z siecią rzeczoznawców MOTOEXPERT możliwe jest skorzystanie również przez polskich poszkodowanych z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego we Frankfurcie nad Menem. Na rzecz  Polaków, których pojazd uległ zniszczeniu lub uszkodzeniu wskutek wypadku w Niemczech autoekspert z Frankfurtu (Frankfurt am Main) wykonuje nie tylko kosztorysy napraw, ale także kompleksowe opinie techniczne w języku niemieckim, na podstawie których możliwe jest dochodzenie wypłaty pelnego odszkodowania bezpośrednio od ubezpieczyciela sprawy wypadku. Z reguły wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe w Niemczech uznają wyceny rzeczoznawcy motoryzacyjnego z MOTOEXPERT  i na ich podstawie dokonują wypłaty PELNE odszkodowania.

 

Wy samochodowy Frankfurt i okolic Darmstadt Bad Homburg, Langenselbold, Seligenstadt, A5 A3 A45

Regionalny rzeczoznawca techniki samochodowejFrankfurt Mainz Darmstadt Bad Homburg Langenselbold Seligenstadt A5 A3 A45

poza opiniowaniem i wyceną szkód komunikacyjnych świadczy także pozostałe usługi eksperckie z zakresu techniki motoryzacyjnej. Dla klientów poszkodowanych w wyniku wypadków autoekspert z Frankfurtu sporządza  ponadto wyceny wartości pojazdów w stanie uszkodzonym, a w przypadku wystąpienia szkody całkowitej również wyceny pozostałości, tzw. wraków, pojazdów. Dodatkowo ekspert motoryzacyjny we Frankfurcie – Frankfurt am Main – dokonuje ocen stanu technicznego aut używanych, weryfikuje jakość przeprowadzonych w aucie napraw i wycenia wartość rynkową samochodów np. przed sprzedażą.

Wszystkie usługi, jakie wykonuje rzeczoznawca techniki samochodowej Frankfurt am Main są w pełni niezależne, obiektywne i realiowane z największą dokładnością. Każda ekspertyza techniczna eksperta z Frankfurtu jest sporządzana w opraciu o aktualne standardy europejskie i na możliwie najwyższym poziomie. Niezależność i rzetelność usług, jakie świadczy i oferuje na terenie Niemiec rzeczoznawca samochodowy Frankfurt am Main mogą  nierzadko przyczynić się np. do uzyskania PELNEJ  kwoty odszkodowania powypadkowego przez osobę poszkodowaną.

Wycena pojazdu powypadkowego – Niemieckie opinie techniczne po wypadku samochodowym w Niemczech. Poszkodowany ma prawo do wyboru niezaleznego rzeczoznawcy samochodowego np. z MOTOEXPERT  i  Adwokata.

Nie czekaj i zleć oględziny uszkodzonego pojazdu i wykonanie precyzyjnej niemieckiej opinii rzeczoznawczej niezależnemu Rzeczoznawcy samochodowemu z Stowarzyszenia MOTOEXPERT.

Rzeczoznawca samochodowy Frankfurt Mainz Darmstadt Bad Homburg Langenselbold Seligenstadt A5 A3 A45